Systemy podbitek dachowych i okładzin ściennych OROBEL® obejmują bardzo szeroki asortyment wyrobów. Oferujemy systemy, w których podstawowym elementem są panele komorowe jak również systemy oparte na panelach typu siding. Kompletny system zawiera panele wentylacyjne i inne elementy wykończeniowe pozwalające na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów.

Wszystkie elementy wykonane są z nieplastyfikowanego polichlorku winylu ( PVC-u ) . Produkujemy wyroby barwione w masie – system OROBEL® DS w 12 kolorach ( biały, kremowy, marmurek, czekolada, brąz, drewno, drewno mahoń, ciemna zieleń, ceglasty, grafitowy, antracyt i czarny ) i system OROBEL® DSS w pięciu kolorach laminowanych folią: winchester, złoty dąb, orzech, antracyt i czarny oraz w czterech kolorach barwionych w masie: czekoladowy, brązowy, grafit i biały.

Systemy OROBEL® przewidziane są do użytku zewnętrznego i wewnętrznego i objęte są 10-cio letnią gwarancją. Parametry techniczne systemu są zgodne z Aprobatami Technicznymi wydanymi przez ITB Warszawa: AT-15-3824/2009 i AT-15-3040/2011 oraz z Krajową Oceną Techniczną ITB-KOT-2017/0188.

Import i dystrybucję w Polsce prowadzą autoryzowani partnerzy producenta zlokalizowani w: Bydgoszczy, Gdyni, Jaktorowie, Otwocku, Warszawie i Żyrardowie.